Reference

Spokojení zákazníci

Duchovní terapie je komplexní léčebná metoda, která jde po příčinách a ne symptomech. Člověk si ani neuvědomuje, kolik zdravotních a psychických problémů má původ v jeho duchovním těle a jaký vliv mají nahromaděné emoční bloky na kvalitu jeho života.

Alue je skvělá léčitelka, je to její dar od vyšší síly. Terapii dělala mě a již skoro celé mé nejbližší rodině a všichni jsme z toho hotoví, jak její diagnostika sedí a jak nám terapie pomohly.

Děkujeme!

Barbora Zrůstová

Terapii u Alušky mi doporučila dcera na moje trápení psychického rázu, cítila jsem se velmi depresivně a demotivovaně k životu. Už po první terapii přišla úleva, kterou jsem nedokázala vysvětlit. Najednou jako bych věci viděla z jiného úhlu a dokázala si užívat dne bez zbytečných úvah o špatných věcech. Jako zadání jsem dala také, že mi vadí kouření cigaret, ale nejde mi přestat. Po třiceti letech jsem díky terapii přestala kouřit s absolutní lehkostí a samozřejmostí, což pro mě byl zázrak, neboť jsem přestávala opravdu mnohokrát během života, ale nikdy to dlouhodobě neklaplo. Nemám na cigaretu ani pomyšlení, za což jsem neskutečně vděčná, protože v tom cítím obrovskou svobodu. Velmi mě ten proces nadchnul a rozhodla jsem se pořešit i kousání nehtů, které jsem provozovala od malička. Je to vážně zajímavé, co vše se skrývá za takovým zlozvykem a po vyčištění těchto věcí si nehty již nekoušu. Terapii mohu jen doporučit, milý a profesionální přístup Alue je samozřejmostí a jako benefit výsledky a úleva. Moc děkuji za tuto příležitost, že mi přišla do života. 🙂
Jarka Zrůstová

Terapie mi pomohla především v oblasti duševního zdraví. Cítím se daleko lépe psychicky a to se odrazilo i na mé fyzické kondici, lepší spánek, koncentrace. Psychicky se cítím klidnější, vyrovnanější. Zároveň velice oceňuji kvalitu a profesionalitu v přístupu ke mě jako ke klientovi. Vstřícné jednání a velmi rychlá komunikace. Jakékoliv mé doplňující otázky byly rychle a přesně zodpovězeny. Terapeutce děkuji a mohu jen doporučit dále.

 

S pozdravem

MK

Duchovní terapie byla pro mě něco nového. Její účinky jsou nepřehlédnutelné a přetrvávající. Nepomohla mi pouze zbavit se fyzických obtíží, jako byla neustálá bolest hlavy, která mě pronásledovala každodenním školním životem, nebo chronické bolesti kotníku, na který si teď už ani nevzpomenu, ale také mi pomohla řešit psychické výzvy. Terapie mi otevřela dveře k hlubšímu já a též vnímám svět kolem sebe intenzivněji. Pociťuji a prožívám emoce s větší intenzitou, což mi umožnilo prohloubit své vztahy s ostatními lidmi. Dá se říci, že mi odstranila břemena, o kterých vědělo jen mé podvědomí, ale přenášelo se mi to do přítomného života. Je pro mě cesta osobního růstu a objevování vlastního potenciálu, kterou bych ráda podporovala a rozvíjela i nadále.

Lucie Zástěrová

Míra komplexnosti, průniků a celistvosti duchovní terapie v rukou Alue je až nadpřirozená.  Osobně jsem zažil velký posun v tom jak se cítím a vnímám události v mém životě.

Navíc jsem v reálném čase, kdy terapie probíhala na dálku bez mého vědomí prožil hluboký pocit, že je o mou bytost jaksi ,, pečováno,, což jen prohloubilo celkový dojem z terapie. Je až nadmíru zajímavé mít možnost si uvědomit, jak jsou některé nitky v našem životě propleteny a zauzlovány, a jak jejich šikovné přestřihnutí může mít hluboký léčebný vliv v neočekávaných oblastech našich životů.

Děkuji za to.

Tomáš Slunce

Duchovní terapie mi vyřešila potíže, se kterými jsem se potýkala téměř celý život a na které nezabíraly žádné konvenční ani alternativní metody. Diagnostika byla dokonale přesná a velmi podrobná, je neuvěřitelné, co všechno se dá na dálku zjistit. Příčiny mých problémů by pravděpodobně žádná jiná metoda nedokázala odhalit ani vyřešit. Efekt byl rychlý, úleva přišla bezprostředně po terapii nebo během pár dní. Terapie pomohla i našemu pejskovi v situaci, kdy jsme si mysleli, že už se nedá nic dělat. Velice si cením laskavého přístupu terapeutky a rozsáhlých odborných znalostí. Duchovní terapii s nadšením doporučuji a mnohokrát děkuji za pomoc. 

Hana Iridiani

Duchovná terapia mi po rokoch liečenia a hľadania riešenia pomohla s bolestivou chrbticou. Zrovna v čase na ceste s druhým dieťatkom, kedy ma každý pohyb stál veľa energie a bolesti chrbta, krížov mi bránili sa vyspať. V danom období mi to veľmi komplikovalo život. Liečila som sa u lekárov, fyzioterapeutov, chiropraktikov, olejami, doplnkami, cvičením. Toto všetko mi vždy pomohlo len čiastočne alebo len na chvíľu a v pokročilom tehotenstve mi už nepomáhalo nič.

Terapia s Alue zasiahla pravú príčinu, koreň problému, vďaka jej výnimočne silnému napojeniu – intuícií a empatii. Konečne som mohla načerpať ešte trochu energie pred očakávaným náročným obdobím. Najlepšie je, že problém sa nevracia, neznepríjemňuje mi dni a vďaka tomu sa cítim šťastnejšia. Som tak spokojná, že v terapii pokračujem a vykoreňujeme ďalšie problémy na ktorých sa roky snažím pracovať, tentoraz s jasným postupom a výsledkami.
Som vďačná, že ku mne prišla tato terapia kedy pracujeme len s mojím vyššim já – dušou a nie je to o nebezpečnom zasvecovaní, neznámich energiách a ďalších podobných nástrahách a to v čase kedy som to veľmi potrebovala.

Lívia Orolínová

Potýkala jsem se s těžkým posttraumatickým syndromem a ztrátou vůle žít. Měla jsem chronické bolesti, chorečky a nemohla jsem ani pracovat. Na tyto potíže jsem vybrala mnoho vyhlášených doplňků stravy, navštívila jsem léčitele, ale nezlepšovalo se to. Věřím, že mi Duchovní terapii poslali do cesty moji strážní andělé, protože až tady jsem konečně zjistila, co je příčinou těchto potíží. Ukázalo se, že mé duchovní tělo bylo částečně vymístěno z těla vlivem traumatu a měla jsem velkou prasklinu na duchovním srdci. Analýza a oprava duchovního těla, kterou jsem v terapiích obdržela, byla pro mne nenahraditelnou pomocí. Po několika terapiích jsem ucítila, jakoby se kus mě vrátil zpět k životu. Vrátila se mi síla vůle a touha žít. Opustil mě pocit, že za mnou všude kráčí smrt a že je vše marné. Znovu jsem začala pracovat, postupně odešly horečky i bolest. Cítím se psychicky dokonce mnohem lépe, než před vznikem problémů. Jsem mnohem klidnější, mnohem víc si věřím. Už nepropadám tak snadno zoufalství, ani depresím. Místo abych se ráno probouzela s paralyzující hrůzou, probouzím se s vděčností, že moje modlitby o pomoc byly vyslyšeny.

Dagmar Svobodová

Měla jsem letité problémy se zády , hlavně bederní páteř. Pokud se stalo, že mi bedra “cvakly” běžela jsem na fyzio, kde se vlastně odstranil jen důsledek a trval to aspoň 14 dní. Pravidelně jsem chodila na masáže, sice fajn ,ale od bolesti zad mě to nepomohlo. Až jsem po hovoru s Aluškou, která mi nabídla terapii, po akutní atace v bedrech a krční páteři  mi Alue věnovala čas ,prošla postupně svaly a odblokovala. Za 3 dni jsem byla v cajku, což mi potvrdila taky paní na craniosakrální terapii, kterou jsem měla v plánu, ale už neměla co dělat, jelikož jsem byla zcela v pořádku, a vznesla poklonu k práci Alue. Pak se mi to stalo před dovolenou na horách, zase pomohla, jízdu 12 hodin v autě jsem zvládla zcela bez bolestí.

Vřele doporučuji.

Monika Zástěrová

Alušku znám již několik let. Když ke mě přišla informace, že začala dělat duchovní terapie, neváhala jsem ani okamžik.

Vzhledem k mému věku měla se mnou hodně práce. Postupně řešila jeden problém za druhým od toho nejvíce závažného.

Některé efekty terapie naběhly velmi rychle i do druhého dne, některé jsem začala vnímat postupně, pomaleji. Nyní jsme skončily a já musím konstatovat, že takto dobře mně nebylo mnoho let. Somatické obtíže se výrazně zmírnily, jsem klidnější, začala jsem po dlouhé době lépe spát, cítím výrazně více energie i síly.

 

Aluško moc děkuji, velmi si vážím Tebe i Tvé práce. Mohu jen doporučit.

Ivana Křupková